00
:
00
:
00
Вакансії:

     Найбільша цінність компанії, це наші кадри - дружний колектив професіоналів!

 

     Співробітникам офісу в центрі Дніпра створені ідеальні умови для продуктивної роботи та відпочинку: сучасна  меблі та техніка, спортзал, кухня, кімната відпочинку, санвузли, душова тощо.

 

     Співробітникам відділу логістики, працівникам складу і виробництва не менш комфортно – склади і виробничі  приміщення опалювані, утримуватися в чистоті і обладнані кухнею, гардеробною, санвузлами і душовою, є також  місце для комфортної обідньої перерви.

 

     Ми активно розвиваємося і зацікавлені в тривалій співпраці з перспективними фахівцями.

 

     Наші актуальні вакансії:

 

Менеджер у відділ продажів.

 

 

 

 

Переглянути вакансію

 


 Менеджер у відділ продажів паперово-канцелярського асортименту. Потенційні покупці - не подарунок, плюс конкуренція на ринку дуже жорстка, якщо ваші здібності і бажання заробляти вище цих дрібних проблем, ласкаво просимо, менеджери нашої компанії заробляють 1000 + $.


 Вимоги до претендента:


 - Системність.

 - Грамотна мова.

 - Приємна зовнішність.

 - Вміння працювати з цифрами.

 - Досвід роботи з офісними програмами та знання 1S (v7,8).

 - Ттак же бажано щоб у кандидата на цю посаду вже була улюблена сім'я + діти і місце постійного проживання в межах міста.


 Умови роботи:


 - Щодня з 9:00 до 18:00, вихідні: субота, неділя.

 - Локація - центр Дніпра. У сучасному офісі створені ідеальні умови для продуктивної роботи та відпочинку співробітників: новий ремонт, сучасні меблі та техніка, спортзал, кухня, 4 санвузли, душова, система вентиляції, клімату тощо.


Контактна особа:


Євгенія, тел. (050) 341 79 00, [email protected]